Apie

Aš esu Dovilė – kaituotojo žmona. Ką veikiu? Lekiu paskui vyrą gaudyti vėjo.  O kai vėjas nurimsta, prisigalvoju kitų veiklų, apie kurias papasakosiu čia – savo kelionių ir gyvenimo būdo tinklaraštyje.

Apsilankiau 28-iose šalyse bei išmaišiau visą Lietuvą, todėl esu čia tam, kad patarčiau tau, kur tikrai verta nukeliauti, ką aplankyti Lietuvoje ir užsienyje bei kokias aktyvias laisvalaikio pramogas išmėginti.

O keliauju aš paprastai ir nesirenku penkių žvaigždučių viešbučių su ultra viskas įskaičiuota. Man daug smagiau apsistoti vietiniame kaime, ryte valgyti senolės iškeptą kiaušinį ir matyti jos nuoširdžiai besišypsančias akis. Nepatinka man kiauras dienas mirkti baseine – aš geriau uždususi ir prakaituota užsiropšiu į kalno viršūnę ir gersiu į save neaprėpiamų tolių vaizdus.

Mano kelionės – aktyvios, o toks pat yra ir laisvalaikis. Savaitgaliais išvėdinu galvą eidama žygius ir po savęs palikdama vis didesnius skaičius kilometrų. Ir nesvarbu, kad, vaikštant pajūriu, aštrus vėjas plaka veidą – aš kaifuoju matydama pasišiaušusią ir gilią  jūrą.