Įmerkė kojas į Baltijos jūrą

Labai vertinu savaitgalius, kuomet galiu laiką skirti mažoms kelionėms ar lengvam sportui. Dažniausiai mūsų šeimoje laisvadieniai būna seniai suplanuoti, bet ir tos dienos, kai nežinome, ką veiksime, pasisuka gera linkme.

Būtent taip nutiko šį savaitgalį. Prabudę šeštadienį, dar nebuvome sugalvoję, kaip leisime dieną. Romas sulaukė skambučio iš draugo, kuris pakvietė už poros valandų važiuoti į pajūrį kaituoti. Matydama, kaip jis spirga nekantraudamas atidaryti jėgos aitvarų sezoną Lietuvoje, paskatinau jį važiuoti, o pati nusprendžiau aplankyti tėvus Žemaitijoje. Pagriebėme kuprines, kelis daiktus ir patraukėme skirtingais keliais į Lietuvos vakarus.

Kiekvienas laiką leidome taip puikiai, kad nei skambinome, nei sms rašėme, klausdami, kaip sekasi. Įdomiausia, kad sekmadienį vakare, susisiekus, sužinojau, kad kaitavimo sezoną Romas atidarė ne Lietuvoje, o Latvijoje. Kadangi palankiausias vėjas pūtė Liepojoje, vyras su draugais jį gaudė pas kaimynus. Tiesa tokia,  kad kai esi kaituotojo žmona, kartais net nežinai, kur tavo vyras nusigabens paskui vėją. 🙂

Spontaniškai ir efektyviai – ir taip leidžiame laisvadienius.  O kaip Romui sekėsi įmerkti kojas į šaltas Baltijos jūros bangas, pamačiau Mindaugo ir Daliaus (kaitunuoma.lt) atsiųstose nuotraukose. Ačiū, vyručiai! Turėjote tikrai gerą laiką!

Pasidalink:

Susiję įrašai

Lietuvos šimtmečio proga – 200 km plaukimas jėgos aitvarais Baltijos jūroje

Kad mano vyras yra išprotėjęs dėl vėjo ir jūros jau seniai žinojau. Bet kad taip stipriai... Pieš pat Jonines perplaukė jėgos

4 Replies to “Įmerkė kojas į Baltijos jūrą”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *