Bambukiniame namelyje ant vandens

Po viešnagės pas draugus Muine kurorte, išvykome į Can Tho miestą, kuriame mūsų tikslas buvo plaukti Mekongo Delta. Kelionės bilietą į šį miestą pirkome vietinėje agentūroje Hošimine. Nustebino tai, kad iš agentūros su taxi mus nuvežė į mini autobusų stotį, kur su mikro autobusu nugabeno į didelę autobusų stotį, o jau iš ten pajudėjome autobusu link Can Tho. Pati kelionė truko apie 5 valandas. Su shutle autobusu nusigavome iki mūsų gyvenamos vietos – iki bambukinių namelių resorto, kuriame praleidome dvi naktis.

Gyvenome tikrų tikriausiame bambukiniame namelyje, kur sienos kiauros, grindys sukaltos iš paprastų medinių lentų, o vonios kambarys – po atviru dangumi. Nors ir namelis paprastas, bet turėjome karališko dydžio lovą, apsaugotą baltu šydu nuo uodų.

Išmiegoję prabangioje lovoje, pusryčiaudavome lauko virtuvėje-kavinėje, kur maistą, kuris priminė namuose ruoštą, gardžiai pagamindavo vietinė šeimininkutė.

Resortas priminė filmus apie gyvenimą džiunglėse: bambukinės trobos pūpso tarp vešlių medžių, o aplink visur vanduo. Tylu, ramu, tik varlės kurkia ir uodai zvimbia. Planuojant gyventi panašiose vietose, būtina turėti purškiklį nuo uodų, nes priešingu atveju jie tavęs nepasigailės.

Keliaujant po Aziją, rekomenduoju būtinai pagyventi tokioje egzotikoje. Prabangiuose viešbučiuose galima atostogauti visur, bet gamtoje tarp bambukų – ne dažnai pasitaiko proga. Nereali patirtis! Tai buvo viena įsimintiniausių gyvenimo vietų mano gyvenime, o kaina dviem už dvi naktis tesiekė 18 eurų! Kitą kartą vykstant į šiltus kraštus nedvejodama rinksiuosi tokias nakvynes. 

      

 

Pasidalink:

Susiję įrašai

Paskutinė atostogų para Hošimine

Pailsėję Fukuoko saloje, paskutinę atostogų parą praleidome Hošimine – kur pradėjome, ten ir baigėme pasimatymą su Vietnamu. Atskridę, įsikūrėme tame

Fukuoko saloje – gražiausi Vietnamo paplūdimiai

Atvėsę Vietnamo šiaurėje, paskutines atostogų dienas praleidome vėl šiltuose pietuose. Iš sostinės Hanojaus nuskridome į Fukuoko (Phu Quoc) salą, kuri

Vietnamo sostinė – Hanojus

Po turo Long bay, grįžome į Hanojų ir skyrėme daugiau laiko antram pagal dydį miestui, turinčiam virš 1,4 mln. gyventojų.

3 Replies to “Bambukiniame namelyje ant vandens”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *