Prie jūros

Jūra yra gerai. Ir nesvarbu, koks metų laikas. Žiemą, ji dar įdomesnė – tokia bauginančiai paslaptinga. Galbūt dėl to, nors ir veidą gelia šaltas vėjas, aš noriu būti prie jūros. Vaikščioti valandų valandas palei krantą ir žiūrėti į horizontą, kartais tiesiog tuščiu žvilgsniu. Prie jūros išvėdinu galvą. Prie jūros man įsijungia mygtukas „restart“.

Tai yra pagrindinė priežastis dėl kurios prieš tris metus pradėjau kartu su vyru daryti žygius pajūriu. Išeidavome tik prašvitus, o grįždavome jau gilioje tamsoje. Pradėjusi nuo 10 km pasivaikščiojimo, kiekvieną kartą atstumą didinau ir taip pavyko sumušti savo asmeninį ėjimo rekordą ir įveikti 70 km žygį per parą. Vyrą noriu dar labiau pagirti – jis du metus iš eilės nuėjo 100 km žygius per parą!

Turbūt tokių ilgų atstumų neįveiktume niekur kitur, tik prie jūros. Nuolat besikeičiantys paplūdimio vaizdai, įtampą nuimanti bangų muša ir pats geriausias laikas pabūti su savimi – tai aš gaunu iš žygių pajūriu.

Pasidalink:

Susiję įrašai

Po Lietuvą: netikėtai miškuose atrasta Nidos sklandymo mokykla

Ankstyvas rytas. Lėtai, koja už kojos vaikštau vingiuotu miško takeliu. Laibos pajūrio pušys stiebiasi į dangų. Ir aš išsitiesiu, galvą

Po Lietuvą: Jurkiškio upelio pažintinis takas ir Dubingių piliavietės takas

Penktadienis. Darbo dienos pabaiga. Išjungiame kompiuterius, užverčiame ekranus ir pradedame savaitgalį. Sėdame į automobilį ir patraukiame Molėtų kryptimi į Jurkiškį.

Po Lietuvą: Dūkštos pažintinis takas – vienas sudėtingesnių takų

Sparčiai žingsniuojame taku palei kalnų upės vagą. Jos srauni srovė peršoka samanotas galvas iš vandens iškišusiems akmenims, kartkartėmis užkliūva už

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *