Po Lietuvą: egzotika Šventojoje

Išsiilgę egzotikos, trenkėmės į Kubą, Serbiją, Vietnamą bei kitus tolimus kraštus. Bet, pasirodo, tikroji egzotika buvo daug arčiau, nei manėme. Tik 350 km nuo Vilniaus – ir mes jau unikalioje vietoje 🙂 .

Skirtingų spalvų, iš medinių lentelių sukalti nameliai kviečia juos apžiūrėti. Vieni medinukai išsidėstė pirmoje eilėje nuo jūros, kiti – parkelio pakraštyje prie švyturio, o dar vieni apsupo gulbės formos bažnyčią.

Vieni prašmatnūs, su didelėmis terasomis, iš kvapo sprendžiant – ką tik padažyti, o kiti – apleisti, niekam nereikalingi (nebent tik siaubo filmui filmuoti), su užkaltomis langinėmis, kurios vos laikosi ant paskutinės surūdijusios vinies.

Pravėrusi kai kurių namelių duris, norėjau, kad tai taptų mano vasaros rezidencija. O kai kurių namelių vidų pamačius, sprukau iš ten kuo greičiau, nes aplankė jausmas, kad ir oras juose nešvarus.

Tokie unikalūs atostogų namai sudygo dar man negimus. O tokia vienintelė ir nepakartojama Lietuvoje yra Šventoji. Jos „Statybininkų“, „Energetiko“ ir panašių pavadinimų namukai laukia vasarotojų.

Perėjome miestelį kiaurai-išilgai ir tiek egzotikos pamatėme, kad kurį laiką nebereikės nei Kubos, nei Serbijos ar Vietnamo 😄.

Medinukai už bažnyčios
Kaip suprantu, šie namukai priklauso bažnyčiai
Šventosios Švč. Mergelės Marijos, Jūrų Žvaigždės, bažnyčia
Šie nameliai yra už Šventosios bažnyčios
Šie nameliai yra už Šventosios bažnyčios
Prabangesni
Maljorka
Detalės
Bardakas
Sunku suprasti, ar šis pavargęs medinukas dar priima poilsiautojus
Klasikinis pavadinimas
Jų daug ir visur
Prie gatvės
Mini namelis
Ant kalnelio
Nameliai prie pat Šventosios švyturio
Pasakų namelis. Jis yra prie pat Šventosios švyturio
Bučiuoti?
40 metrų Šventosios švyturys
Pėsčiųjų tiltas, vadinamas Beždžionių, per Šventosios upę
Šventosios centras
Vakre turgus liūdi
Reklaminio stendo net nereikia
Šventosios vandens bokštas

O mes gyvenome labia tvarkingame, jaukiame kempinge. WC, dušai, pavėsinės, ir vituvėlė su visa maisto ruošimui reikalinga įranga – viskas super. Kitapus kempingo yra takelis link jūros. Tad per kelias minutes galima atsidurti paplūdimyje. Sodyboje nuomojami ir kambariai.

Adresas: Ošupio g. 1A, Šventoji

Telefono nr.: +370 680 84332

Daugiau info rasi jų svetainėje čia.

Mes gyvenome Šventosios kempinge
Pasidalink:

Susiję įrašai

Po Lietuvą: Rusnės bei Minijos apylinkių panorama nuo Uostadvario švyturio

Po truputį lipu betoniniais laiptais aukštyn. Nors jų nedaug – tik 48 – sukdamiesi spirale jie susuka galvą ir man. Todėl stabteliu pusei minutės

Po Lietuvą: netikėtai miškuose atrasta Nidos sklandymo mokykla

Ankstyvas rytas. Lėtai, koja už kojos vaikštau vingiuotu miško takeliu. Laibos pajūrio pušys stiebiasi į dangų. Ir aš išsitiesiu, galvą

Po Lietuvą: labiausiai įsiminusi pažintis Biržuose

Tvankus liepos šeštadienis Pačeriaukštės kaime Biržų rajone. Įvažinėjus į kiemą, manęs jau laukia ir mojuoja inteligentiška, garbaus amžiaus moteriškė. „Aš

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *