Atskridus į Vietnamą

  • Nusileidus viename iš NoiBai, DaNang, CamRanh, PhuQuoc oro uostų (mes leidomės Ho Chi Minh‘o mieste, TanSonNhat oro uoste), eiti prie langelio, kur išduoda vizas (Immigration Desk) ir parodyti užpildytą pakvietimo laišką darbuotojui.
  • Mokėti už vizą reikia grynais pinigais, nebūtina atsiskaityti vietiniais pinigais, jie priima dolerius. Už vizą mėnesiui sumokėjome 25 dolerius.
  • Išsikeisti dolerius į vietinę valiutą – dongus. Mes keitėmės pačiame oro uoste, bet tik dalį pinigų, kadangi pinigus geriausia keistis juvelyrinėse parduotuvėse.
  • Įsigyti vietines mobilaus ryšio korteles. Mes keliavome dviese, todėl nusipirkome dvi korteles su nemokamais skambučiais ir mobiliuoju internetu. Pasirinkome Viettel tinklą, kuriuo tikrai neteko skųstis visos kelionės metu. Internetas visur buvo puikus ir labai palengvino kelionę, , pavyzdžiui, kai ieškodavome, kur randasi reikalingas objetas.

Iš oro uosto vykti į gyvenamą vietą galima:

  • taxi . Jį geriausia užsisakyti dar oro uosto viduje, iš ten esančių kompanijų, kurios yra patikimesnės nei taxi, stovintys gatvėje.
  • shuttle autobusu.
Pasidalink:

Susiję įrašai

Vietnamo žemėlapis

Dalinuosi žemėlapiu, kurį sudarėme keliaudami po Vietnamą. Tikiuosi, kad naudojantis juo, tavo kelionė susisiekimo atžvilgiu tikrai palengvės. Jame raudonai pažymėjome

Vietnamo kelionės programa ir kainos

Dalinuosi kelionės po Vietnamą programa, surašydama, kokį transportą rinkomės, kiek kainavo nakvynės ir kokius įdomiausius objektus aplankyti. Tikiuosi ši informacija

Prieš vykstant į Vietnamą

Planuojant atostogas, pirmiausia reikia nuspręsti dėl kelionės laiko, kadangi klimatas šiaurėje ir pietuose labai skiriasi. Šiaurėje sausas, bet vėsesnis sezonas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *