Atskridus į Vietnamą

  • Nusileidus viename iš NoiBai, DaNang, CamRanh, PhuQuoc oro uostų (mes leidomės Ho Chi Minh‘o mieste, TanSonNhat oro uoste), eiti prie langelio, kur išduoda vizas (Immigration Desk) ir parodyti užpildytą pakvietimo laišką darbuotojui.
  • Mokėti už vizą reikia grynais pinigais, nebūtina atsiskaityti vietiniais pinigais, jie priima dolerius. Už vizą mėnesiui sumokėjome 25 dolerius.
  • Išsikeisti dolerius į vietinę valiutą – dongus. Mes keitėmės pačiame oro uoste, bet tik dalį pinigų, kadangi pinigus geriausia keistis juvelyrinėse parduotuvėse.
  • Įsigyti vietines mobilaus ryšio korteles. Mes keliavome dviese, todėl nusipirkome dvi korteles su nemokamais skambučiais ir mobiliuoju internetu. Pasirinkome Viettel tinklą, kuriuo tikrai neteko skųstis visos kelionės metu. Internetas visur buvo puikus ir labai palengvino kelionę, pavyzdžiui, kai ieškodavome, kur randasi reikalingas objetas.

Iš oro uosto vykti į gyvenamą vietą galima:

  • taxi . Jį geriausia užsisakyti dar oro uosto viduje, iš ten esančių kompanijų, kurios yra patikimesnės nei taxi, stovintys gatvėje.
  • shuttle autobusu.
Pasidalink:

Susiję įrašai

Škotijos kelionės programa ir kainos

Prieš  supažindindama tave su Škotijos programa ir kainomis, išsiaiškinkim, ar tau patiktų kelionė į ūkanotą, lietingą, bet sodrių gamtos spalvų

Portugalijos žemėlapis

Dalinuosi žemėlapiu, kurį sudarėme keliaudami po žemyninę Portugaliją. Jame violetine spalva pažymėjome lankytinus objektus, rausvai – vietas, kur skaniai pavalgėme, o

Portugalija: kelionės programa ir kainos

Dalinuosi kelionės po Portugaliją, įskaitant ir Madeiros salą, programa, surašydama, kokį transportą rinkomės, kiek kainavo nakvynės, kokius įdomiausius objektus aplankyti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *